Zamek w Iłży Widok z zamku Koncepcja architektoniczna hospicjum Koncepcja architektoniczna hospicjum

hat jemand erfahrung mit bdswiss

Na relację z imprezy oraz zdjęcia zapraszamy na stronę Stowarzyszenia.

www.pio.radom.pl


 

RAZEM BUDUJEMY HOSPICJUM
RODZINNA CHARYTATYWNA IMPREZA SPORTOWA
15 września 2013, IŁŻA


Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu ma zaszczyt zaprosić wszystkich, którzy kochają bieganie i nie tylko na naszą imprezę sportową. Postanowiliśmy wypłynąć na głęboką wodę i zorganizować I Iłżecki Półmaraton Charytatywny, iłżecką Dychę Charytatywną, nowatorski happeningowy Ogólnopolski Bieg Palacza (papierosowego :)) na 3 km (otwarty dla wszystkich chętnych) i priorytetowy Bieg Dla Dzieci - czyli aktywne spędzanie czasu i promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.


Jak narodził się pomysł?

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu podjęło się realizacji odważnej i niesamowicie trudnej idei, jaką jest wybudowanie Centrum Opiekuńczo - Rehabilitacyjno - Hospicyjnego w Alojzowie koło Iłży. Nieocenione zasługi w tym przedsięwzięciu ma burmistrz Iłży Pan Andrzej Moskwa oraz Gmina Iłża. Środki, które trzeba zebrać na rozpoczęcie budowy są ogromne. Mamy nadzieję, że iłżecka impreza biegowa, organizowana w tym roku po raz pierwszy, zapisze się na stałe w kalendarzu profesjonalnych imprez sportowych, a jednocześnie będzie wydarzeniem, które znacząco przyczyni się do wsparcia inicjatywy budowy hospicjum.

Wszelkie informacje dotyczące stowarzyszenia i przedsięwzięcia budowy ośrodka znajdą Państwo na stronie internetowej stowarzyszenia www.pio.radom.pl oraz na Facebooku.


Kto wspiera naszą imprezę sportową?

Opiekę patronacką nad wydarzeniem sprawują:  Burmistrz Iłży Pan Andrzej Moskwa, Starosta Radomski Pan Mirosław Ślifirczyk, Komendant Policji w Iłży Pan Robert Galas. Im wszystkim już teraz serdecznie dziękujemy za fantastyczną postawę i oferowaną pomoc.


Czego można się spodziewać?

Wrześniowa impreza sportowa to dla nas pierwsze tego rodzaju wydarzenie i duże wyzwanie, dlatego zrobimy wszystko, aby zarówno uczestnicy, jak i kibice wyjechali od nas szczęśliwi.

Gwarantujemy fachową obsługę pomiaru czasu, trasę i całą imprezę profesjonalnie zabezpieczoną przez miejskie służby Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz obsługę medyczną. Doznań artystycznych dostarczy nam energetyzujący zespół - półfinaliści Must Be The Music – PrimeTime, a także wychowankowie domów kultury. I to co tygryski lubią najbardziej czyli pakiety sportowe :)! Przygotowujemy profesjonalne i urozmaicone pakiety startowe dla zawodników. Na mecie czekają piękne medale, których projekt wykona artysta związany z Iłżą - Pan Dariusz Kowal.

A teraz kulinarna cześć Sportowego Pikniku Rodzinnego - bo taką formę chcielibyśmy nadać naszej imprezie. Zaprosiliśmy Koła Gospodyń Wiejskich, związanych z regionem, aby przygotowały regionalne pyszności oraz słodkie co nieco. To gwarancja, że nikt nie wyjedzie od nas głodny :).

Na chwilę obecną jesteśmy gotowi by zaprosić Was do naszego regionu, a jednocześnie nadal pracujemy nad urozmaiceniem imprezy. Nasza chluba, czyli dzieciaki, mogą liczyć na udział w imprezie nieodpłatnie, a na dzieci nieuczestniczące w Biegu najmłodszych, czekać będzie wiele atrakcji i zabaw prowadzonych przez specjalnie przygotowanych wolontariuszy.

Na biegi zapisujemy się w odpowiednich zakładkach.

Wszelkie informacje będą uaktualniane na bieżąco :)!!!!!! Czekamy na Was.

Baza noclegów

http://meteor-turystyka.pl/noclegi,ilza,0.html

 

Roman Kondraciuk
pomysłodawca, organizator i koordynator
z ramienia Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu


tel. 698 962 510
tel. 668 590 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sunday the 26th. . xswebdesign.com