Patronalna uroczystość Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu - 2016

DSCF4409AW dniu 23 września 2016 roku Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu obchodziło swoje święto patronalne - wspomnienie św. O. Pio. Opis i zdjęcia poniżej


Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17,00 Mszą św. w kościele św. Jana (Fara) przy ul. Rwańskiej w Radomiu, którą odprawił ks. kan. Mirosław Nowak. Następnie uczestnicy uroczystości: członkowie, pracownicy, wolontariusze, podopieczni wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście udali się do sali w budynku NOT przy ul. Krukowskiego 1, gdzie przy słodkim poczęstunku odbyło się okolicznościowe spotkanie. 

Jak każdego roku pani Prezes Stowarzyszenia Jadwiga Panek – Lenartowicz powitała zebranych i podzieliła się z uczestnikami spotkania najważniejszymi wydarzeniami z życia Stowarzyszenia oraz z przebiegu budowy ośrodka opiekuńczo – hospicyjnego w Alojzowie k/ Iłży. Wszystkim osobom, którzy nas w tym dniu obdarzyli swoją obecnością oraz wsparli finansowo podczas tradycyjnej kwesty przed kościołem serdecznie dziękujemy za życzliwość i trwanie przy naszej organizacji.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Reginy Pedyk, dyrektor NOT w Radomiu za udostępnienie nieodpłatne sali i pomoc w przygotowaniu spotkania. Dziękujemy panu Mariuszowi Foglowi z Piekarni Fogiel & Fogiel za dostarczenie słodkich wypieków na naszą uroczystość. Dziękujemy także pracownicom biura, członkom Stowarzyszenia i wolontariuszom za przygotowanie uroczystości a rodzinom podopiecznych za trud zrobienia i dostarczenia domowego ciasta na nasze spotkanie. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością i budową hospicjum zapraszamy do naszego biura na ul. Limanowskiego 29A w Radomiu. Poniżej dokumentacja zdjęciowa z uroczystości.

DSCF4369A1     DSCF4376A  DSCF4379A1

DSCF4384AQ     DSCF4394A1 DSCF4395A1

DSCF4397A1      DSCF4409A1 DSCF4412A


Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012