Zarząd Stowarzyszenia im. o. Pio w Radomiu składa Pani Zofii Łagowskiej serdecznie gratulacje z okazji jubileuszu 70-lecia urodzin.

Zarząd Stowarzyszenia gratulując pięknej rocznicy 70-tych urodzin chce także podziękować za wieloletnią sumienną pracę i działanie na rzecz naszej organizacji:  na początku wypełniając obowiązki księgowej a następnie jako członek Stowarzyszenia pełniąc ważną funkcję członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. Należy przy tym zaznaczyć, że Pani Zofia wypełniała powierzone jej obowiązki bez wynagrodzenia, jako wolontariuszka.

Podczas uroczystości jubileuszowej w dniu 8 lipca 2018 r goście na prośbę Pani Zofii, zamiast kwiatów ofiarowali datki na budowę Ośrodka Opiekuńczo - Hospicyjnego w Alojzowie k/ Iłży.  Bardzo serdecznie dziękujemy za dar finansowy, który za pośrednictwem Pani Zofii został przekazany Prezes Zarządu Jadwidze Panek - Lenartowicz.

Życzymy Pani Zofii dużo zdrowia i radości życia. Niech dana od Boga jesień życia będzie pełna kolorów i piękna ale również satysfakcji i zadowolenia z osiągnięć i dokonań życiowych. Niech miłość rodziny i przyjaciół słodzi wszelkie smutki a Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski wyprosi wstawiennictwo św. Ojca Pio, patrona Stowarzyszenia.

Wszystkiego najlepszego życzą

Prezes Stowarzyszenia wraz z Zarządem, członkowie, wolontariusze i pracownicy
Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu
.

ozio_gallery_nano

Oto dwoje młodych, zakochanych w sobie: Magdalena Piotrowska – Kalisz i Radosław Kalisz rozpoczęli wspólną podróż przez życie.  Pięknym akcentem dnia zaślubin była prośba do gości, by zamiast kwiatów dla Młodej Pary złożyli dar na rzecz Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu i wsparcie prowadzonej przez nasze Stowarzyszenie budowy hospicjum w Alojzowie. Ślub odbył się 26.05.2018r. w Kaplicy  p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Jana Pawła II  przy relikwiach św. Faustyny Kowalskiej i św. Jana Pawła II, na terenie Emaus – Ośrodka Edukacyjno – Charytatywnego Diecezji Radomskiej – Turno k/ Białobrzegów Radomskich.
Zarząd Stowarzyszenia pragnie serdecznie podziękować Państwu Młodym za piękny gest wsparcia dla osób chorych i niepełnosprawnych i jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia na wspólną drogę życia. Aby dom budowany na skale przetrwał wszystkie burze i zawieruchy a wspólnie obrana droga zaprowadziła Państwa Młodych do krainy miłości i szczęścia. Życzymy pięknego życia, wspaniałych jego owoców i wiernej miłości umiejącej kochać i przebaczać. Niech Bóg sprawi a nasz patron św. O. Pio wesprze modlitwą te nasze skromne życzenia.

ozio_gallery_nano

MARYSI I BARTOSZOWI RYGALSKIM

Miło nam poinformować, że w Radomiu mamy naprawdę wspaniałych i ofiarnych ludzi.

Oto dwoje młodych, zakochani w sobie Marysia i Bartosz Rygalscy postanowili rozpocząć wspólną podróż przez życie od wspaniałego daru. Poprosili, by zamiast kwiatów dla Młodej Pary goście złożyli dar na hospicjum domowe Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Ślub odbył się 20.08.2016r. w Kościele Matki Bożej Królowej Świata na ul. Grzybowskiej w Radomiu

Z tej okazji Zarząd Stowarzyszenia pragnie serdecznie podziękować Państwu Młodym - Marysi i Bartoszowi za piękny gest wsparcia dla osób chorych i niepełnosprawnych i jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia na wspólną drogę życia. Niech Wasza budowla małżeńska będzie budowana na skale, niech fundament cnót Was obojga owocuje wiernością, czułością i wzajemnym uzupełnianiem się w realizowaniu codzienności we dwoje, byście mogli za św. Pawłem powiedzieć: "Umiem znosić biedę, umiem i obfitować... ". Niech Bóg sprawi a nasz patron św. O. Pio wesprze modlitwą, byście zbudowali jako owoc miłości, szczęście i radość w rodzinie.

Dawanie siebie innym jest najwspanialszym prezentem dla samego siebie, bowiem jedyne co przetrwa po nas, to uczynione innym bezinteresowne dobro.

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu stara się to czynić opiekując się podopiecznymi a jednocześnie buduje ośrodek opiekuńczo - hospicyjny w Alojzowie.

 

 

 

PODZIĘKOWANIE DLA STOWARZYSZENIA BIEGIEM RADOM

Zarząd Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu wyraża serdeczne podziękowanie

Stowarzyszeniu Biegiem Radom a szczególnie Panu Prezesowi Tadeuszowi Kraska

za inicjatywę zorganizowania w ramach odbywającej się dnia 23 czerwca 2013 r. w Radomiu imprezy: I PÓŁMARATON RADOMSKIEGO CZERWCA’76 - biegu: „Mila Charytatywna” i przekazanie uzyskanych środków finansowych  na rzecz budowy Centrum Opiekuńczo – Hospicyjno – Rehabilitacyjnego – „DOM ŻYCIA ŚW. ALOJZEGO ORIONE” w Alojzowie k/ Iłży realizowanego przez nasze Stowarzyszenie.

W imieniu Zarządu

Prezes Jadwiga Panek  - Lenartowicz