MARYSI I BARTOSZOWI RYGALSKIM

Miło nam poinformować, że w Radomiu mamy naprawdę wspaniałych i ofiarnych ludzi.

Oto dwoje młodych, zakochani w sobie Marysia i Bartosz Rygalscy postanowili rozpocząć wspólną podróż przez życie od wspaniałego daru. Poprosili, by zamiast kwiatów dla Młodej Pary goście złożyli dar na hospicjum domowe Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Ślub odbył się 20.08.2016r. w Kościele Matki Bożej Królowej Świata na ul. Grzybowskiej w Radomiu

Z tej okazji Zarząd Stowarzyszenia pragnie serdecznie podziękować Państwu Młodym - Marysi i Bartoszowi za piękny gest wsparcia dla osób chorych i niepełnosprawnych i jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia na wspólną drogę życia. Niech Wasza budowla małżeńska będzie budowana na skale, niech fundament cnót Was obojga owocuje wiernością, czułością i wzajemnym uzupełnianiem się w realizowaniu codzienności we dwoje, byście mogli za św. Pawłem powiedzieć: "Umiem znosić biedę, umiem i obfitować... ". Niech Bóg sprawi a nasz patron św. O. Pio wesprze modlitwą, byście zbudowali jako owoc miłości, szczęście i radość w rodzinie.

Dawanie siebie innym jest najwspanialszym prezentem dla samego siebie, bowiem jedyne co przetrwa po nas, to uczynione innym bezinteresowne dobro.

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu stara się to czynić opiekując się podopiecznymi a jednocześnie buduje ośrodek opiekuńczo - hospicyjny w Alojzowie.